“Збір для звір”: львівські бібліотеки збирають речі для безпритульних тварин (відео)

logo


image

Бібліотеки Львівської громади організували благочинний збір їжі та одягу для безпритульних тварин. Допомогти звіряткам може кожен охочий.

«Збір для звір». 30 бібліотек Львівської громади оголосили благодійний збір їжі та одягу для тварин із притулків. До акції доєдналася і Перша Львівська медіатека. Там розповідають: зараз вуличні звірятка неабияк потребують їжі, тож волонтери насамперед просять приносити різноманітні корми. 

Це холодний період:  і котам і собакам безпритульним потрібно набагато більше їсти, бо це просто питання їхнього життя. І зрозуміло що корм ми втішені якщо приносять. Але ми ще раді в принципі будь-яким речам: це можуть бути якісь і пеленки, і ганчірки, і якийсь одяг, — Катерина Алексєєнко, заступниця директора Централізованої бібліотечної системи для дорослих. 

А ще мисочки, наповнювачі для лотків, лежаки, переноски, ошийники та повідки. Частину зібраних під час акції речей передадуть чотирилапим мешканцям ЛКП «Лев». Зараз там перебуває близько 70 хвостатих. Крім корму цим тваринам необхідні деякі спецречі, зокрема ветеринарні комірці та ось такі післяопераційні попони, які сприятимуть швидшому загоєнню порізів і захищатимуть рани від зализування та забруднення.     

Також нам потрібні пеленки, і люди часто приносять корм. Цей корм ми передаємо волонтерам, які годують котиків і собачок на вулицях. Також люди приносять часто іграшки, лоточки, цього приносити непотрібно, тому що котики, які в нас перебувають на підприємстві, це тільки 5 днів, інколи довше, то не зовсім їм потрібні ці речі, — Андрій Пінчук, в.о. директора ЛКП «Лев». 

Також ветеринари просять не приносити жодних медикаментів, крім вітамінів та засобів від паразитів. Окрім котів та собак ви також можете подбати і про інших звіряток. Адже ще частину речей організатори акції передадуть пухнастикам з «Домівки врятованих тварин», де зокрема мешкають різноманітні гризуни:  кролики, морські свинки, чилійські білки дегу та хом’ячки. Для них ви можете приносити крупи й корми, а ще годівниці з поїлками. 

Завжди вовни нищать свої мисочки через те що вони гризуни, вони гризуть все, ми їм стараємось ставити миски керамічні або металеві, щоб була довга тривалість. Так само вони поводять себе з ніпельними поїлками, вона витримує в них максимум тиждень, через те що вони постійно її десь прогризають і вона починає текти, — Орест Залипський, керівник «Домівки врятованих тварин». 

Так само на корм чекають і крилаті мешканці притулку: папуги, сови, фазани. Акція «Збір для звір» триватиме до кінця лютого. Окрім львівських бібліотек ви можете приносити речі в книгосховища міста Дубляни та сіл Великі Грибовичі, Малехів, Гряда, Зарудці, Зашків, Лисиничі та Підбірці.  

Віра Коновал – pravdatutnews.com