Збирали макулатуру і шили еко-сумки. На Львівщині підлітки взялися самотужки за створення скейт-парку

logo


Діти здружилися у таборі, де і виникла ідея організувати собі місце для дозвілля.

24 серпня, на День Незалежності, у місті Сокаль на Львівщині планують відкрити скейт-парк: понад три роки місцева громада самотужки працювала над втіленням цього проекту, а збором коштів займалися молодь та діти.

Вони збирали макулатуру, пет-пляшки,корки, виготовляли та продавали еко-сумки на фестивалях й через Інтернет. Також було організовано кінотеатр під відкритим небом. Громада міста та представники бізнесу підтримали підлітків – таким чином усім разом вдалося назбирати потрібну суму у 129 тисяч гривень.

сумкиФото Ірини Климців

Як розповів ТСН.ua місцевий житель Владислав Сич, почалось все 2015 року з табору “Козацький дух” для дітей воїнів АТО.

“Діти здружились, і сама ідея [створення скейт-парку] виникла власне з уст дітей. Саме вони почали говорити, чого їм бракує в місті Сокаль. Почали міркувати над фінансуванням – так виникла ідея про збір та здавання вторсировини. У результаті було накопичено приблизно 12-14 тисяч гивень”, – зазначив представник громади.

Він також зауважив, що піклування про екологію та середовище було для місцевих завжди були в пріоритеті.

“Ми створили групу однодумців разом з молоддю та дітьми, своєрідний нетворкінг. Цього року ми пошили еко-сумки “I Love Sokal”, які успішно пішли в продаж, а найдорожча сумка продалась за лотом за 250 гривень в Інтернеті. Зрештою ми отримали 10 500 гривень. Також була акція “Кінотеатр під відкритим небом”, збір коштів робили наші діти-волонтери. Приблизно до 25 тисяч назбирали без бізнесу”, – розповів Владислав.

Згідно з проектом, парк матиме рампи й піраміду.

Фотогалерея Спорудження скейт-парку у Сокалі (13 фото)

Сьогодні, 10:11