Збірна Львівщини здобула “срібло” на Кубку України з важкої атлетики

У Луцьку триває Кубок України з важкої атлетики. Для участі у ньому Управління молоді та спорту Львівської ОДА відрядило 7 найкращих важкоатлетів області.

Про це повідомили в управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Сьогодні 21-річний Данило Мочернюк виборов срібло змагань у ваговій категорії до 102 кг. Важку атлетику спортсмен опановує у Комплесній дитячо-юнацькій школі «Атлет» та Львівській школі вищої спортивної майстерності. В обласній федерації зазначають, що виступи Данила завжди увінчуються успіхом та жартують, що де Данило, там і сила.

Також сьогодні на змаганнях виконав норматив Майстра спорту України Орест Романів. А дебютант Кубку України Ростислав Пемпусь фінішував на 9 позиції.

Як раніше повідомляло “Діло”,  спортсменка з Львівщини виборола золото на Кубку України з важкої атлетики.