Збитки на понад 3 млн грн бюджетних коштів: повідомлено про підозру членам злочинної групи

logo


image

Львівською обласною прокуратурою в ході досудового розслідування укримінальному провадженні за фактами незаконного заволодіння бюджетнимикоштами в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовимиособами своїх службовим становищем та службового підроблення офіційнихдокументів, повідомлено про підозру членам організованої злочинної групи.

Про це повідомляє Пресслужба прокуратури Львівської області.

Встановлено, що в період з листопада 2018 року по березень 2020 року 4службових осіб облдержадміністрації – замовника виконання робіт та 2службових осіб суб’єкта господарювання – виконавця робіт, аби привласнитивиділені з обласного бюджету кошти, розробили злочинний план, відповідно доякого останні вносили неправдиві відомості в офіційні документи щодо обсягівта вартості робіт з будівництва та ремонту 3 об’єктів на території області.В свою чергу, на підставі погоджених та затверджених посадовцямидержустанови документів, на рахунки комерційної структури булиперераховані кошти.

Внаслідок злочинної діяльності заподіяно збитків на загальну суму 3,2 млн грн.На цей час чотирьом фігурантам повідомлено про підозру у вчиненнікримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч.3 ст. 28 – ч. 1 ст. 366КК України. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру іншимчленам організованої групи та обрання підозрюваним запобіжних заходів.Досудове розслідування, яке здійснюють слідчі СУ ГУ НП у Львівській області,оперативний супровід – УСР у Львівській області ДСР НП України, триває.

За вчинення вказаних кримінальних правопорушень підозрюваним загрожуємаксимальне покарання у виді позбавлення волі строком від 7 до 12 років зпозбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю настрок до 3 років та з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважаєтьсяневинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальномупокаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку івстановлено обвинувальним вироком суду.