Зборівський письменник Роман Росіцький презентував аудіокнигу “Королівство рафінованого сміху”

logo


Львів’яни для незрячих людей друкують книги з аудіоверсією. Соліст гурту “Піккардійська Терція” Ярослав Нудик та керівниця Ресурсного центру Львівської політехніки Оксана Потимко приїхали на Тернопільщину, аби презентуватинову книгу, борівського письменника Романа Росіцького, написану шрифтом Брайля. Цікаво, що твір озвучували також виключно незрячі діти та дорослі. Про особливу книгу, яка свого роду, ще й радіо-вистава дізналась наша Христина Черешнюк.

За один сеанс редактор, який друкує шрифтом Брайля,  запускає не більше 50-ти листків, а за один день, може надрукувати максимум 8 примірників книжки.

Солістгурту “Піккардійська Терція” Ярослав Нудик та керівниця Ресурсного центру Львівської політехніки Оксана Потимко вже декілька років працють над проєктом для незрячих – створюють книги шрифтом Брайля з аудіоверсією.

Днями львів’яни приїхали на Тернопільщину, аби презентувати нову книгу зборівського вчителя та письменника Романа Росіцького.

“Королівство рафінованого сміху” – це шпигунський роман для дітей. Автор обравнезвичайний для дитячої літератури жанр, але саме це дозволило йому відтворити загадкову атмосферу незвичайного світу сміху.

Роман Росіцький, автор дитячого роману “Королівство рафінованого сміху”, каже: “Суть така, що сміх буває різним. Буває сміх дурний, буває сміх веселий та щирий. А от коли збудувати завод, який буде очищати сміх, то лишиться тільки сміх, а відходи, це буде щирість концентрована. І ці емоції в тій країні завдяки державній політиції вони не схваляюються”.

УРесурсному центрі Львівської політехніки надрукувати книгу пана Романа шрифтом Брайля планували ще до повномасштабного вторгнення, утім закінчити справу вдалось лише зараз.

Особливу збірку дитячого роману “Королівство рафінованого сміху” можна замовити та придбати у Ресурсному центрі Львівської політехніки.