Здали ЗНО на майже 800 балів: двоє львівських випускників отримають 100 тисяч гривень премії

logo


image

Окрім цього, школярів, які отримали найвищі бали за ЗНО, відзначатимуть обласними та міськими преміями. На Львівщині понад 70 випускників отримали по 200 балів, а троє – по 400 ⠀

Цікаво В Україні завершилося ЗНО-2021: відповіді на тести, коли будуть результати та кого не допустили

Двоє львівських випускників претендують на 100 тисяч гривень премії

За результатами ЗНО, двоє випускників з Львівщини здобули з 4 предметів понад 790 балів. Відповідно до постанови Верховної Ради, вони отримали право претендувати на 100 тисяч гривень премії. Щоб її отримати, випускникам потрібно вступити до українського вишу та підписати з ним контракт. Якщо ж хтось з претендентів вирішить здобувати вищу освіту за кордоном, то він цю премію не отримає.

Окрім цього, на Львівщині виплачуватимуть обласні та міські премії випускникам, які склали ЗНО на 200 балів. Щороку в межах Програми підтримки обдарованої молоді Львова Львівська мерія відзначає школярів, які отримують найкращі результати:

за 200 балів абітурієнти отримують 5 тисяч гривень, за 400 балів – 10 тисяч гривень.

До теми В Україні стартує додаткова сесія ЗНО-2021: дати тестувань

Як Львівські випускники склали ЗНО у 2021 році

Загалом на Львівщині понад 70 учасників ЗНО отримали по 200 балів, а троє – по 400.

Найбільше 200-бальників було після проведення оцінювання з англійської мови – 31 випускних із понад 12 тисяч зареєстрованих. Своєю чергою, з математики лише 20 учнів здобули максимальний бал. З біології змогли досягти найвищого результату 14 школярів. Тричі результат у 200 балів здобули випускники після тестувань з української мови та літератури, історії України та фізики. Один львівський школяр здобув максимальний бал з української мови, а двоє – з хімії. Зауважте! У 2021 році Верховна Рада вперше заснувала іменні премії у розмірі 100 тисяч гривень для учасників ЗНО з найвищими результатами. Премію даватимуть школярам, які склали тести з 4 і більше навчальних предметів і отримали не менше ніж 790 балів, у тому числі 200 балів з будь-якого предмету.