Зеленський провідав “Зе-школу” майбутніх нардепів у Трускавці

logo


Поява президента на заході спричинила справжній ажіотаж.

До трускавецької політичної школи обраних нардепами “слуг народу” завітав VIP-гість. Президент Володимир Зеленський з’явився в супроповоді керівника свого офісу Андрія Богдана, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Читайте також:

Стало відомо, яку зарплатню отримує Зеленський

Одягнений у стилі кежуал, Зеленський приїхав у готель, де вже тиждень навчається 250 новообраних депутатів, які себе називають “Зе-командою”, а своє навчання – “Зе-школою”. Через приїзд президента в готелі з’явилися рамки-металошукачі, а всіх гостей пильно перевіряли. Але нікого це не засмучувало – Зеленського одразу оточили учні, а він радо робив селфі з усіма охочими. Про що говорили з президентом – майбутні депутати не кажуть. Лише віджартовуються, що він завітав приймати екзамени. Відомо, що зустріч тривала близько 40 хвилин.

Як повідомлялося, всіх, хто пройшов на виборах від партії “Слуга народу”, на тиждень вивезли у Трускавець, поселили в готель і щодня з 9:00 ранку до 22:00 вечора навчають, як працювати депутатом – вивчають необхідні парламентські документи, принципи роботи в команді та обговорюють майбутні посади.

ВідеоЗеленський завітав у Трускавець на навчання до майбутніх депутатів від “Слуги народу”

Через приїзд президента в готелі з’явилися рамки-металошукачі й усіх гостей пильно перевіряли. Але нікого це не засмучувало, Зеленського відразу оточили учні і він радо робив селфі з усіма охочими. Про що говорили з президентом, депутати не кажуть. Лише віджартовуються, що він завітав приймати екзамени.    

Зеленський завітав у Трускавець на навчання до майбутніх депутатів від "Слуги народу"

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць – 20 червня – Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним. 

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: “Слуга народу” отримала 43,16% голосів, “Опозиційна платформа – За життя” – 13,05%, “Батьківщина” – 8,18%, “Європейська солідарність” – 8,10%, а “Голос” – 5,82%. Явка склала 49,8%.