Жителі Львівщини можуть спілкуватися із податківцями через Telegram та Viber

logo


БІЗНЕС

Державна податкова служба у Львівській області запустила електронний сервіс InfoTAX


Фото: List.in.ua

Державна податкова служба у Львівській області запустила електронний сервіс InfoTAX. Як розповідають у відомстві, сервіс дозволяє отримувати інформацію про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки документів, терміни подання звітності та сплати податків.

Через месенджери Telegram та Viber платники податків можуть отримувати інформацію про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки документів, терміни подання звітності та сплати податків.

Для доступу до сервісу необхідно у відповідному месенджері (наприклад, Telegram) знайти InfoTAX, в якому перейти за посиланням до Електронного кабінету для ідентифікації та завершення налаштування нового сервісу.

Таке підключення можна здійснити скориставшись електронним цифровим підписом, або за допомогою послуги ID-банкінгу, який є найпростішим способом для громадян та фізичних осіб-підприємців.

Інструкцію щодо підключення до електронного сервісу InfoTAX розміщено за посиланням: https://bit.ly/2VxyEoe

Зручність звітування та сплати податків, якісні послуги та ефективне адміністрування є запорукою високої податкової культури, — йдеться у повідомленні Головного управління  Державної податкової служби  у Львівській області.

Підписуйтесь на нашTelegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.