Жителям Львівщини пояснили, як поводити себе на блокпостах

logo


image

У Львівській обласній військовій адміністрації розповіли, як поводитися людям на блокпостах під час воєнного стану. Правила поведінки оприлюднили на Facebook-сторінці ЛОВА.

Минаючи блокпост, необхідно:

зменшити швидкість автомобіля;завчасно приготувати документи для перевірки;вимкнути фари, увімкнути аварійне світло та світло у салоні авто в темну пору доби;не вести відеозйомку, вимкнути відеореєстратор;без дозволу військових не виходити з авто;чітко відповідати на запитання військових;бути готовими на вимогу військових, поліції чи добровольчої варти, яка чергує на блокпості, відкрити багажник та дозволити оглянути салон автівки;після огляду та дозволу продовжувати рух, плавно набираючи швидкість.

Прохання для журналістів, які перетинають блокпости:

тримайте документи завжди при собі, підготуйте та показуйте їх на блокпостах;якщо ви офіційно акредитовані, а хтось перешкоджає журналістській діяльності — шукайте та повідомте поліцейського або зателефонуйте на “102”;відеозйомки блокпостів, об’єктів інфраструктури, військових об’єктів заборонені;всі інтерв’ю з військовими можна проводити чи публікувати винятково після дозволу командування, а також маючи прескарту, видану Міністерством оборони України;не пересувайтеся містом чи областю під час комендантського часу. За такої потреби, телефонуйте в поліцію та просіть супровід вашого авто.

Також у Львівській обласній військовій адміністрації застерегли жителів не встановлювати самовільно блокпости — лише з дозволу поліції та тероборони.

Що відомо

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону