Жителька Львівщини стала чемпіонкою України зі спортивного орієнтування

ЛЮДИ

Спортсменка виборола золото змагань серед юніорів

У Трускавці триває чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Там змагається понад пів тисячі спортсменів чотирьох вікових груп. Вони представляють збірні команди 20 областей України.

Напередодні, 26 березня, спортсмени змагалися на спринтерській дистанції. Серед юніорок золото змагань виборола представниця Львівщини Ольга Гупало, а серед юніорів бронзовим призером став Олег Рожко, повідомляють в управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

У десятку найкращих в елітній групі увійшли також подружжя Олени та Сергія Бабичів. Так, Олена фінішувала 4 серед жінок, а Сергій 9-м серед чоловіків.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.