«Живи органічно»: у Львові встановили теплицю в дитсадку і розвивають міське городництво

logo


image

16

Поширень

Компанія Bolt вирішила запустити в Україні нову соціальну ініціатива в межах Світового тижня мікромобільності. Її мета ― пояснити користувачам електросамокатів правила пересування на цьому транспортному засобі. У перспективі це допоможе запобігти виникненню інцидентів на вулицях і дорогах великих міст України.

Про це пише itc.ua.

Популярність е-самокатів

Електросамокати вже стали повноцінними учасниками дорожнього руху і зручним засобом пересування містом, а не просто розвагою.

Згідно з даними компанії Bolt, близько 80% із них використовуються в ранкові та вечірні години пік. Наразі Кабінет міністрів України займається розробкою правил дорожнього руху для цього виду транспорту. Після їх затвердження вони стануть обов’язковими для всіх користувачів.

: «На газ і гальма тиснуть руками». Як луцька майстерня переобладнує авто для людей на візку

Протягом вересня 2021 року у Києві, Львові, Дніпрі та в Одесі спеціальні інструктори пояснюватимуть усім користувачам електросамокатів правила безпечного і комфортного пересування на такому мікротранспорті.

Як пройти навчання?

Отримати докладну інформацію про правила керування і навчитися їзді на електросамокаті можна буде у вихідні з 12.00 до 17.00 в певних точках великих міст України:

Локації Києва: парки Позняки, Наводницький, Голосіївський, імені Тараса Шевченка, Івана Котляревського, Олеся Гончара, Марії Заньковецької, Київського політехнічного інституту, біля озера Тельбін і затоки Берковщина, а також Поштова і Троїцька площі, Андріївський узвіз, Пейзажна алея, Володимирська гірка, алея вздовж вул. Нижній Вал до Рибальського мосту, Павловський сквер, Русанівська та Грецька набережні.Локації Львова: парки імені Івана Виговського, Івана Франка та 700-річчя Львова, сквери Іоанна Павла II і Святого Юра, площа Міцкевича та Галицька площа.Локації Дніпра: парки Прибережний сквер, Севастопольський, імені Юрія Гагаріна і Лазаря Глоби, набережна.Локації Одеси: парки Олександрівський, Пале-Рояль, Грецький, Стамбульський, імені Тараса Шевченка, бульвар Жванецького, пляж Аркадія і пірс Ланжерон.

Користувачі пройдуть інтерактивне експрес-навчання з практикою керування електросамокатом.

У разі успішного проходження навчання вони отримають брендовані сувеніри.

: Сонячний кооператив: як звичайні українці у Славутичі заробляють на електроенергії

Інструктори також допоможуть прив’язати банківську карту до додатка Bolt і отримати знижку до 25% на першу поїздку в межах ініціативи. Інструкторів у локаціях можна буде впізнати за яскравою уніформою.

Довідка

Bolt – це мультизастосунок bolt.eu, головна мета якого зробити пересування містом доступнішим, безпечнішим і екологічнішим. Послугами компанії Bolt користуються 75 мільйонів людей у 45-ти країнах Європи та Африки. За допомогою застосунку надається низка послуг, таких як виклик автомобілів, каршерінг, прокат електросамокатів і електровелосипедів, а також доставка їжі і продуктів.

Нагадаємо, український гонщик встановив рекорд швидкості у США на вітчизняному електробайку.

Як ми повідомляли раніше, Delfast зібрав $500 тис. краудфандінгом на центр розробки електробайків в Україні.

Головне фото: itc.ua.

16

Поширень