Журналістки трьох львівських видань отримали нагороди премії «Честь професії»

logo
187918_zhurnalistki_troh_lvivskih_vidan_otrimali.jpeg


У Києві 15 травня відбулося нагородження переможців найбільшого українського конкурсу у сфері журналістики «Честь професії». Серед цьогорічних переможців – журналістки трьох львівських видань ZAXID.NET, «Наші гроші. Львів», телеканалу НТА.

Зокрема, журналістка Мар’яна Вербовська перемогла у номінації «Найкраще подання складної теми». Вона отримала нагороду за репортаж «Вода близько. Чотири мультимедійні історії людей, які страждають від зміни клімату».

Телесюжет Ірини Скіць про медичне сміття, який вийшов у рамках проекту «Правда. Розслідування» на телеканалі НТА, був визнаний «Найкращим матеріалом на локальну тему» у межах номінації «Найкраще подання складної теми».

Журналістка НТА Ірини Скіць отримала нагороду «Честь професії-2018»

Розслідування «Патріоти з піхоти» журналісток антикорупційного видання «Наші гроші. Львів» Наталії Онисько та Олександри Губицької отримала нагороду за «Найкраще подання резонансного матеріалу на локальну тему» у межах номінації «Найкраще подання резонансної теми».

Журналістки видання «Наші гроші. Львів» отримали нагороду за масштабне розслідування

Зазначимо, «Честь професії» – незалежний професійний конкурс, побудований на тих самих засадах, що й найкращі професійні журналістські конкурси у світі на кшталт Пулітцерівської премії в США.

Конкурс проводиться від 2010 року. Організатори «Честі Професії» – Українська Асоціація Медіа Бізнесу та Незалежна Асоціація Телерадіомовців (НАМ) за підтримки проекту «У-медіа».


А поділитися?Вам має сподобатись...