Житловий комплекс у Лисиничах можуть недобудувати через невідповідність містобудівній документації

logo


Львівська міськрада відмовить у видачі містобудівних умов забудовнику в Лисиничах, якщо той не змінить назву проекту.

Про це повідомив начальник управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради Антон Коломєйцев під час засідання виконавчого комітету.

Сьогодні, 26 січня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міськради обговорювали містобудівні умови та обмеження, які видав головний архітектор міста.

Згідно з документами, на вул. Князя Лева – вул. Тернопільській у селі Лисиничі збудують житловий комплекс з багатоквартирними будинками, громадськими приміщеннями, підземним паркінгом та трансформаторною підстанцією. 

“Йде мова про житловий комплекс, який вже будується. Він знаходиться поруч з Винниками, це такі крайні території села Лисиничі. Раніше на цю територію було розроблено детальний план,
який затвердила сільська рада.Згідно з цим планом була дещо інша посадка будинків, однак поверховість така ж. В даному зверненні ми вже бачимо таку посадку кварталів, розвернуту на південь, з пішодніми дворами та підземним паркінгом” – пояснив Антон Коломєйцев.

За його словами, у цьому проекті виникли розбіжності щодо дошкільного навчального закладу, оскільки він передбачений у генплані, але у
назві документації його немає. Крім цього, у генплані розрахований відсоток забудови 23%, натомість забудовник пропонує 45%. 

“Якщо такого об’єкту немає в назві, то це невідповідність містобудівній документації. Це складне питання, тому що ми знаємо, що у селі Лисиничі великий мінус це відсутність школи та соціальної інфраструктури. У Винниках найбільш переповнена школа в Україні” – додав Антон Коломєйцев.

Як вказано на візуалізації комплекс буде 4-поверховим та матиме 10
секцій, з яких 9 – житлові будинки, а 1 – дошкільний навчальний заклад. Тут передбачено 208 квартир та 197 паркомісць.

Як зазначив Антон Коломєйцев місто готуватиме відмову у видачі цих містобудівних умов, якщо до управлінян не надійде заява від забудовника про відкликання проекту на
доопрацювання та зміни чіткої назви з дошкільним навчальним закладом.

За даними аналітичної системи YouControl приватне підприємство “Акорд LT” зареєстрвоане у Львові майже 20 років тому та займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Власником компанії є Лаганяк Святослав.

,

Нагадаємо, у 2022 році Андрій Садовий створив робочу групу щодо розвитку інфраструктури у селі Лисиничі через розселення військовослужбовців.