Зі Львівщини щодня в інші області передають понад 500 тонн гуманітарної допомоги

logo


image

Зі Львівщини щодня в інші області України доправляють понад 500 тонн гуманітарної допомоги. Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко.

Половина цього вантажу надходить з-за кордону.

“Найбільше допомагають такі країни як Чехія, Італія, Німеччина, Ізраїль, Польща. Долучилась також Франція. Якщо говорити окремо про допомогу з Італії, то тут активізувалась українська діаспора. Людям передаємо харчі, непродовольчі товари. Існує зараз потреба у військовій амуніції, раціях, бронежилетах”,  — каже Юрій Бучко.

За словами першого заступника начальника Львівської ОВА Андрія Годика, вчора, 3 березня, гуманітарну допомогу зі Львівщини доправили у Житомир, Запоріжжя та Київську область:

“Наше завдання — це допомогти всім областям, які найбільше цього потребують. Це перш за все продукти харчування, речі першої необхідності, медикаменти. Географія поставок є доволі широкою — з півночі на південь. Учора гуманітарний вантаж пішов у Житомир, Київську область та Запоріжжя”, — каже Андрій Годик.

Заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко додає, наразі бракує водіїв, які готові перевозити вантаж з-за кордону:

“Є потреба у водіях, які готові перевозити вантаж з-за кордону в нашу область і розвозити по Україні, особливо в нічний час. Тому закликаю керівників підприємств,  небайдужих водіїв, зголошуватись”.

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону