Зі Львова до Києва відтепер можна дістатися українським літаком (відео)

logo


image

Зі Львова до Києва на новорічні свята. Новий авіаперевізник запустив регулярні рейси між цими містами. Час польоту становитиме всього годину, і це на пів години менше ніж пропонують інші компанії. 

З’єднати дві українські столиці. Молода вітчизняна авіакомпанія «Air Ocean Airlines» запустила сполучення між Львовом та Києвом. Перший літак зі столиці нині приземлився у старому терміналі львівського аеропорту.

Польоти здійснюватимуться на вітчизняних літаках АН-148.

Цей літак – повністю українська розробка і це велике досягнення. Таких фірм, які можуть самі проєктувати та виробляти літаки у світі дуже мало, — підмітив Віктор Казуров, директор програм літака АН-148 ДП «Антонов».

Ми вважаємо, що цей літак, який на сьогоднішній день відповідає всім міжнародним вимогам, може літати практично у всі аеропорти з дуже хорошим мінімумом погоди, що, безумовно, повинно забезпечити регулярність виконання польотів, — зазначив Микола Мельніченко, директор української авіакомпанії.

Час польоту між Києвом та Львовом становить 56 хвилин. Залізний птах розрахований на перевезення 75 пасажирів. Завантаженість першого рейсу склала близько 40%.

За рахунок того, що цей літак менший, то дуже відчуваються усі повороти, зліт і посадка дуже відчутні, але це плюс. Це дає відчуття польоту, — ділиться враженнями Тетяна Кидакова, пасажирка.

Це перший раз я літала літаком українського виробника, і скажу що ніякої різниці з іншими виробниками я не відчула.  До речі, включене вже харчування в вартість квитка. Дуже приємно, що була заварна кава, — зазначила Людмила Карпенко, пасажирка.

В аеропорту розповідають: цей напрямок користується особливою популярністю як в ділових туристів, так і в мандрівників.

Він був дуже такий затребуваний, скажімо так. Тому що дуже багато в нас є європейських напрямків, а з Києва до Львова сполучень не вистачало, – заявила Тетяна Романовська, директорка Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Д. Галицького.

Вартість квитків стартує від 830 гривень в один бік.

Я вважаю це дуже приємна ціна, тобто Київ-Львів-Київ мінімально зараз можна купити квиток на грудень на різдвяні свята за півтори тисячі гривень, — підсумував Павло Мізін, комерційний директор Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Д. Галицького.

Якщо попит зростатиме, авіакомпанія обіцяє запустити додаткові рейси. До кінця цього року перевізник відкриє рейси до Харкова та Дніпра. А з нового року вітчизняний авіаперевізник планує літати ще й до Одеси й Херсона.

Віра Коновал – pravdatutnews.com