Злочинність на Львівщині зросла на 11%

logo


На Львівщині суттєво погіршилася криміногенна ситуація. Протягом минулого року кількість злочинів зросла на 11%. Динаміка росту перевищує ріст злочинності загалом в Україні вдвічі. На 10 тис. мешканців області припадає майже 150 злочинів.

Про це розповів прокурор Львівської області Юрій Квятківський на координаційній нараді керівників правоохоронних органів області 24 лютого, інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

За його словами, збільшується кількість тяжких та середньої тяжкості злочинів, зокрема, проти життя та здоров’я, умисні тяжкі тілесні ушкодження, у т.ч. що спричинили смерть, крадіжки – насамперед квартирні, грабежі, розбої, незаконні заволодіння транспортними засобами та інші.

Причинами збільшення правопорушень прокурор назвав відсутність системного аналізу Національної поліції причин та умов, що сприяють їх вчиненню, та належної профілактичної роботи, а також незавершена реформа органів поліції.

Слідчі поліції до суду скерували на 7,4% менше обвинувальних актів у порівнянні з попереднім роком.

За минулий рік мало викрили злочинів, пов’язаних з наркотиками, контрабандою наркотичних засобів, зброї, культурних цінностей, а також у сферах земельних та бюджетних правовідносин.

Негативно Юрій Квятківський оцінив і роботу оперативних підрозділів ГУ ДФС у Львівській області з виявлення злочинів у сфері оподаткування. Адже торік податкова міліція не виявила жодного злочину у цій сфері.