Злодії позбавили львів’ян ще 20 решіток дощоприймачів

logo
182464_zlodiji_pozbavili_lviv_jan_we_20_reshitok.jpeg


14:00 17 квітня 2018 р.

У міськраді просять львів’ян повідомляти поліції про крадіжки.

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Ірина Маруняк повідомила сьогодні, 17 квітня: «Впродовж минулого тижня було викрадено 20 решіток дощоприймачів. Одна решітка дощоприймача коштує 500-600 гривень. Такі крадіжки відбуваються у всіх районах міста. З цього приводу ми скеровували відповідні листи в поліцію. Також я мала розмову з працівниками поліції, про те, щоб під час патрулювання вони максимально звертали увагу на такі речі і унеможливлювали крадіжки решіток дощоприймачів».

Ірина Маруняк також зауважила: «Такі крадіжки завдають збитків бюджету міста. Адже на місце викрадених ми ставимо нові решітки, їх заварюємо, та є випадки, коли крадуть решітку з обоймою. Потім знову комунальні служби змушені відновлювати решітку з обоймою. Але це є оплата з бюджету, тобто це є видатки, які не заплановані на цей рік. Тому є прохання до мешканців, якщо вони бачать такі речі, коли хтось краде решітки дощоприймачів, повідомляти поліцію. Також ми звернулися до поліції перевірити пункти прийому металобрухту».

У міськраді також нагадали: «Впродовж 15-16 березня було вкрадено 11 решіток дощоприймачів на вулиці Богданівській. Підрядна організація ТзОВ «Онур», яка виконувала ремонтні роботи на цій вулиці, встановила нові решітки. Однак вночі з 3 на 4 квітня чотири решітки знову викрали. Вартість одної решітки, викраденої на вулиці Богданівській, – 3,5 тисячі гривень».


А поділитися?