Зміни в законодавстві для безпеки на дорогах: у Львові проведуть дискусію

logo
171662_zmini_v_zakonodavstvi_dlja_bezpeki_na_dor.jpeg


Дискусійна зустріч «Безпека на дорогах. Правові та інфраструктурні аспекти» покликана з’ясувати можливості та представити для широкої аудиторії основні напрямки нововведень та напрацювань, що розглядаються на рівні законодавчої, виконавчої влади і місцевим самоврядуванням.фото: loda.gov.ua

фото: loda.gov.ua

Реформи в сфері безпеки дорожнього руху одні з найочікуваніших сьогодні в країні. Статистика аварійності попередніх років, висновки експертів та результати соціологічних досліджень свідчать, що українці і львів’яни зокрема вважають безпеку на дорогах одним з пріоритетів і готові підтримати зміни, спрямовані на покращення ситуації. В той же час мешканці відзначають надзвичайно малу інформативність в цьому напрямку. Дискусія «Безпека на дорогах. Правові та інфраструктурні аспекти» сприятиме кращому інформуванню та залученню в підтримку реформ громадськими організаціями міста.

Коли?

23 лютого, п’ятниця, 13:00 

Учасники: предаставники Міжнародного республіканського інституту (IRI), менеджер з реформ дорожнього сектору Команди підтримки реформ Міністерства інфраструктури України, народні депутати України, депутати ЛМР, поліція, Го «Хтось не зробить», Rotary Club Lviv International.

Онлайн трансляцію дивіться орієнтовно о 13:00 за посиланням: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook сторінці Твого міста.


А поділитися?