Зможе прийняти понад 300 студентів: ЛНУ імені Івана Франка зводить новий гуртожиток на Пасічній

logo


ЛЮДИ

Обійдеться цей гуртожиток у понад 110 мільйонів гривень

У Львові на Пасічній, 62 триває будівництво гуртожитка для студентів ЛНУ імені Івана Франка. Актуальні фото з будівництва, сьогодні, 11 січня, оприлюднили у Львівській ОДА.

Станом на листопад 2021 року тут завершили будівельно-монтажні роботи нульового циклу, вимурували стіни та здійснили перекриття першого поверху. Уже були стіни та частково перекриття другого поверху. Почали зводити стіни третього.

Як раніше розповів голова ЛОДА Максим Козицький, у новому гуртожитку зможуть проживати понад 300 студентів.

Найвища частина споруди матиме 9 поверхів, а найнижча – 5.

Будівництво нового гуртожитка розпочали ще у 2018 році. Вартість – понад 110 мільйонів гривень.

Наразі у гуртожитках ЛНУ імені Івана Франка проживають 4,5 тисячі студентів. У виші підрахували, що потрібно ще 1200 місць.

Як писав Galnet, у гуртожитках львівських вишів бракує місць, відтак, студентів часто заселяють за межі міста, що ускладнює їхнє добирання на навчання. Проблема є уже кілька років. Це стосується як Львівської політехніки, так і університету імені Івана Франка. Через це студенти підготували листа до Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. У тексті зазначили, що вимагають вдосконалити систему розподілу студентів по гуртожитках. Крім того, просять почати напрацювання окремої програми розширення мережі студентських гуртожитків.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль цей лист скерував у Міністерство освіти та науки України. Як зазначили на Урядовому порталі, наразі його опрацьовують.

А 9 грудня 2021 року львівські студенти через нестачу місць у гуртожитках навіть вийшли на акцію протесту. Як відреагували у ЛОДА та ЛМР, ми розповідали ТУТ. 

Нагадаємо, у вересні 2020 року ЛНУ імені Івана Франка отримав 50 мільйонів на будівництво гуртожитку.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.