Знайомства у Львові: ТОП-8 місць, де можна зустріти свою половинку

logo
176983_znajomstva_u_lvovi_top_8_misc_de_mozhna_z.jpeg


У Львові вже давно книгарні та бібліотеки розширили свої функції та перетворилися на місце, де не лише можна купити чи позичити книгу, але й провести лекції, взяти участь у культурних дебатах. Ті, хто шукають собі в супутники людину розумну, можуть спробувати знайти її саме у цих місцях. Найчастіше осередками подій стає Перша львівська медіатека (вул. Мулярська, 2а) або Книгарня “Є” (пр. Свободи, 7).

Читайте також: Книгарні Львова. Адреси, графік роботи і телефони.

Львівські трамваї

Львів — місто трамваїв, тож не дивно, що чудернацькі зустрічі відбуваються саме у цьому виді транспорту. Записати свій номер на звороті квиточка або запропонувати провести дівчину по дорозі додому від зупинки — чим не привід для знайомства?

Стрийський парк і “Піскові озера”

Уже багато десятиліть мальовничі львівські парки слугують місцем для знайомств у Львові. Стрийський парк і парк “Піскові озера” відрізняються тим, що тут є невеликі водойми посеред прогулянкових доріжок. У “Піскових озерах” ви можете запропонувати дівчині пройтися по містку та погодувати диких качок, а окрасою Стрийського парку є озеро з білими лебедями — символами вічного кохання.

Театр

Львівські театри йдуть в ногу з часом сучасної людини: до вашої уваги як класичні, так і цілком модерні вистави на актуальну чи історичну тематику. Найкращим вибором для знайомства буде постановка про кохання, але ті, хто шукають супутника чи супутницю життя “з перчинкою”, можуть спробувати сходити на творіння молодих андеґраундних режисерів.

Читайте також: Театри Львова. Репертуар на березень, адреси, номери телефонів.

Парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького


А поділитися?