Золочівську міськраду через суд зобов’язали облаштувати біля кожної школи пішохідні переходи

logo
151071_zolochivsku_miskradu_cherez_sud_zobov_jaz.jpeg


Прокуратура через суд зобов’язала мерію Золочева організувати пішохідні переходи біля семи навчальних закладів, які є в місті. Як вказано в оприлюдненій 14 листопада постанові Львівського окружного адмінсуду, під час огляду прилеглих до шкіл територій працівники поліції та місцевого управління освіти виявили низку порушень.

Так, біля семи навчальних закладів, які діють у місті, не встановлені знаки, які попереджають водіїв про можливу появу дітей. Через це прокуратура подала позов на Золочівську міськраду з вимогою поставити біля кожної школи знаки та організувати безпечні пішохідні переходи.

Перевірку прилеглих до шкіл територій проводили у серпні 2017 року. Після того міська рада частину порушень усунула, однак, як виявилося після повторної перевірки у вересні, біля жодної зі шкіл так і не організували безпечний перехід.

Відтак суд задовольнив вимоги прокуратури, зобов’язавши Золочівську міськраду нанести біля навчальних закладів розмітку, а також встановити на дорогах знаки «Пішохідний перехід» та «Діти».

Зазначимо, що йдеться про території поблизу Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. С. Тудора, Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. М. Шашкевича, Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, Золочівської музичної школи, НВК «Школа радості»-ДНЗ», а також Золочівського професійного ліцею.


А поділитися?Вам має сподобатись...