Зоологічний музей Львова став доступним у мобільному телефоні

logo


28.04.2017, 12:46

зоологический музей, мобильное приложение, картаЗоологічний музей Львівського Університету приєднався до проекту Guides4Art, що передбачає створення мобільного додатку, який дає змогу дізнатися найнеобхіднішу інформацію про музей. Про це повідомляється на сайті Зоологічного музею.

Тепер кожен може дізнатися, де розташований зоологічний музей, години роботи, історію, виставки та експозицію, переглянути певну кількість фотографій з детальними описами. Завантаження додатку здійснюють через Play Market.

Після завантаження та інсталяції мобільного додатку потрібно обрати робочу мову та дозволити смартфону визначити ваше місцезнаходження. Це дасть можливість показати мапу і вказати відстань до музею, а також побачити інформацію про інші музеї, що беруть участь у цьому проекті.

Учасником цього проекту Зоологічний музей ЛНУ ім. І. Франка став завдяки співпраці з офісом проекту у Кракові.

Зоологический музей Львовского Университета присоединился к проекту Guides4Art, предусматривающий создание мобильного приложения, которое позволяет узнать необходимую информацию о музее. Об этом сообщается на сайте Зоологического музея.

Теперь каждый может узнать, где находится зоологический музей, часы работы, историю, выставки и экспозиции, посмотреть определенное количество фотографий с подробными описаниями. Загрузка приложения осуществляется через Play Market.

После загрузки и установки мобильного приложения нужно выбрать рабочий язык и позволить смартфона определить ваше местоположение. Это даст возможность показать карту и указать расстояние до музея, а также увидеть информацию о других музеях, участвующих в этом проекте.

Участником проекта Зоологический музей ЛНУ им. И. Франко стал благодаря сотрудничеству с офисом проекта в Кракове.