Звенигородські кікбоксери здобули дев’ять медалей на чемпіонаті України

logo


Звенигородська міська рада

Нікіта Микитенко, Тихон Скоробреха та Максим Рябоконь з клубу “Файтер” (м. Звенигородка) стали переможцями чемпіонату України з кікбоксингу Wako, що проходив у Броварах. Десять спортсменів клубу, змагалися з-поміж шестиста учасників, у результаті звенигородчани вибороли три золоті медалі.

Про цеповідомляють у Звенигтродській міській раді.

Також на другу сходинку п’єдесталу піднялися Елеонора Заверченко з міського ліцею №2 та Назар Павленко з міського опорного ЗЗСО ім. Т.Шевченка. Анастасія Карасевич із ліцею №1 здобула бронзу, як і Сергій Генсецький з ліцею №2, Ілля Квочін з Неморожі та Лев Тітаренко з міського опорного ЗЗСО ім. Т.Шевченка.

Журі також відзначили дебютанта Олексія Карасевича за гідну бойову практику.

Звенигородські кікбоксери регулярно беруть участь увсеукраїнських турнірах, і щоразу їм вдається завоювати призові місця. Особливо відзначилися Елеонора Заверченко та Анастасія Карасевич, які стабільно приносять медалі клубу.

Тренер Юрій Козаков пишається своїми вихованцями: “Наші результати завжди гідні. Діти сильні та загартовані, навіть під час повітряних тривог на змаганнях вони залишалися зібраними та згуртованими.”