​15-й артилерійський полк святкує річницю

logo
117649_15_j_artilerijskij_polk_svjatkue_richnicj.jpeg


На Львівщині відзначили 75-ту річницю створення артилерійського полку.

Про це повідомляє прес-служба Дрогобицької районної державної адміністрації, – передають «Львівські».

3 серпня 15-рекреативний артилерійський полк, що дислокується у місті Дрогобич, відзначив свою 75-річницю створення. Окрім славетної історії цей полк має героїчне сьогодення: його дивізіони перебувають на Сході України і захищають суверенітет нашої держави.

Особовий склад військової частини зі знаменною датою приїхали привітати високі гості. Зі словами привітання до бійців звернулися Єпископ Дрогобицько-Самбірський УПЦ КП владика Яків та військовий капелан о. Іван Гнатів. Владика Яків також передав особисту грамоту-відзнаку від Святійшого Патріарха Київський і всієї Руси-України Філарета.

Заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник привітав офіцерів, солдат та прапорщиків від імені голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки та вручив подяки голови ЛОДА, годинники та цінні подарунки.

«Шановні військовослужбовці! Ви відзначаєте 75-у річницю з дня заснування частини в час найбільших випробувань для нашої Вітчизни, коли всі ваші сили, професіоналізм і бойова перемога спрямовані на захист нашої свободи і територіальної цілісності держави. Бажаємо вам сумлінного виконання службового обов’язку, а кожному особисто – міцного здоров’я, благополуччя, достатку та успіхів у всіх починаннях і справах, спрямованих на розвиток та розбудову нашої країни», – Іван Мізерик.

Більше новин читайте на «Львівських».


Реклама

А поділитися?