Для представників бізнесу запрацював новий чат-бот від Львівобленерго

logo


вівторок 08 серпня, 2023 15:13

Завдяки йому непобутові споживачі можуть оперативно отримувати сповіщення про аварійні відключення електроенергії, планові ремонти електромереж, графіки відключень (у випадку їх впровадження) тощо.

Сьогодні, 8 серпня, в офіційному медіацентрі при Львівській ОВА презентували новий чат-бот у Viber та Telegram для юридичних клієнтів «Львівобленерго Бізнес».

«Ми всі пам’ятаємо події недавнього минулого, коли проходили осінньо-зимовий період та опалювальний сезон під
ракетними ударами по об’єктах енергетики і як наслідок запроваджувались як погодинні, так і аварійні відключення. Тоді ми зіткнулись з низкою проблем, зокрема щодо своєчасного інформування споживачів різних категорій, побутових і непобутових, щодо запланованих або екстрених відімкнень. Нам було важливо, щоб ці інформування були дещо завчасними, аби споживачі могли оперативно прийняти те чи інше рішення: чи вимкнути побутові електричні прилади, чи, що глобальніше, – зупинити певний технологічний
або виробничий процес, як результат, зберегти продукцію чи вберегти обладнання від аварійної поломки», — розповів перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Про планові та аварійні відключення тоді інформували на інформресурсах операторів системи розподілу, Львівської ОВА, у кабінеті споживача Львівобленерго тощо.

«Від моменту отримання команди від диспетчера ринку до впровадження її в дію, в тому числі застосування тих чи інших заходів обмеження чи припинення
електропостачання, проходять лічені хвилини і потрібно максимально швидко отримати цю інформацію. Обленерго напрацювало і відтестувало чат-бот, де за декілька кліків можна приєднати всі свої точки обліку і отримувати оперативну інформацію. Ще раз наголошую: ми не говоримо зараз про заплановані відключення, а про додатковий інструмент готовності до всіх можливих викликів, в тому числі під час опалювального сезону», — додав Андрій Годик.

За допомогою нового чат-бота непобутові споживачі
мають можливість:

Отримувати сповіщення:про аварійні відключення електроенергії з орієнтовним часом відновлення електропостачання;попередження про планові ремонти електромереж;про графіки відключень (у випадку їхнього впровадження). Повідомити диспетчера про відсутність електроенергії. Дізнатись групу відключень під час впровадження графіків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

НА ГОЛОВНУ