15-річна дівчина із Львівщини потребує пересадки печінки

logo
55951_15_richna_divchina_iz_lvivwini_potrebue_p.jpeg


Юна Катя Бірулін з міста Золочів, що на Львівщині, потребує допомоги небайдужих. У свої 15 років дівчина чекає на трансплантацію печінки. Зараз дитина з батьками – у мінській лікарні.

«Катя не показувала того, що погано себе почуває. Завжди була доброю, життєрадісною, хоч ми знали, що має проблеми зі здоров’ям. Ми всі з нею дружимо. Я бажаю, щоб вона була здоровою і щасливою», – відгукнулася однокласниця Каті Аня Заброцька.

Проблеми з печінкою в дівчини від народження. Ускладнення дала жовтуха. Деякий час дитину лікували навіть у Варшаві. Місяць провела в реанімації «Чорнобильської лікарні» у Львові, бо мала кровотечу стравоходу. А нещодавно ще й грип вдарив по нирках та серцю Каті.

«На свято Миколая в неї нога дуже спухла і… аналізи: білорубін, креатиніни піднялися. Ми лікувалися в Золочеві півтора тижня і поїхали до Львова. В Україні нам не дають навіть надії, тому що таких операцій не проводять. Звернулися у Варшаву – відмовили, бо в нас немає рідного донора», – розповіла хрещена Катерини Лілія Войтків.

На операцію в Білорусі потрібно зібрати 125 тис. доларів. Велике щастя для родини, що вже підшукали нерідного донора, адже родичі для трансплантації не підійшли.

«Коли ми з нею розмовляли через інтернет, то жартували одне з одним. Кажу: «Катруся, чого ти так довго там, що ти там робиш?. Повертайся назад». А вона каже: «Звичайно, я скоро повернуся. Ще трішки і я повернуся на навчання, в ліцей». Ми з нетерпінням чекаємо на цю дитину, молимося за неї», – додала класний керівник Катерини Наталя Ковалик.

Реквізити для переказу коштів на допомогу Каті:

Картка ПРИВАТБАНКу 5168742358311664(Бірулін Оксана Юріївна, мама)

БФ «Крила надії»ЦФ ПАТ «Кредо Банк», м. ЛьвівМФО 325365ЄДРПОУ 35620901Рахунок 2600001336292Призначення платежу: добровільна пожертва Бірулін К.А.

А поділитися?