150 львів’ян візьмуть участь у соціальному експерименті «нуль відходів»

logo
78308_150_lviv_jan_vizmut_uchast_u_socialnomu_e.jpeg


У Львові упродовж тижня, із 3 до 10 квітня, триватиме соціальний експеримент, під час якого учасники – мешканці міста намагатимуться організувати своє повсякдення, не створюючи сміття, або зводити його появу до мінімуму. Для участі в експерименті, який оголосила спільнота «Zero Waste Lviv», уже зареєструвалося близько 150 осіб, повідомила під час презентації співорганізаторка Юлія Юрченко.

Рух Zero Waste у всьому світі засновується на тому, що вирішити проблему сміття можливо, кардинально переглянувши роль кожної людини: необхідно навчитися економити сміття, уникаючи у побуті пластику, поліетилену, використовуючи речі, виготовлені з органічних матеріалів, й такі, які можна переробити.

«У назві «Zero Waste» ключовим є «нуль», а не «сміття», – зазначила одна з ініціаторів проекту Ірина Миронова.

Як розповіла співорганізаторка події Діана Попфалуші, учасники експерименту щодня уранці отримуватимуть на сторінці заходу у Facebook 2-3 завдання, які необхідно творчо вирішити, а у вечері публікуватимуть свої способи реалізації завдань із хештегом #zwl_experiment. Щодня обиратимуть кращу публікацію, фото та відео у межах запропонованої теми.

Експеримент супроводжуватимуть майстер-класами, показами освітніх фільмів. Так учасники дізнаються як ефективно сортувати вторинну сировину та розумно використовувати залишки їжі, а також ознайомляться з можливостями творчого перетворення старих речей.

Організатори розраховують, що учасники опанують нові навики, які надалі застосовуватимуть у своєму побуті, та надихатимуть на зміни інших людей.

Ірина Миронова також повідомила, що наступним «Zero Waste Lviv» оголосить експеримент, який триватиме місяць, щоб філософія безсміттєвого життя у Львові перетворювалася на сталу.

Реєстрація на участь у соціальному експерименті триває на сторінці події «Zero Waste Lviv» у Facebook.


Реклама

А поділитися?