22-річного курсанта львівської Академії сухопутних військ відзначили державною нагородою

logo
130402_22_richnogo_kursanta_lvivskoji_akademiji_.jpeg


22-річного старшого солдата Олега Мацишина, курсанта другого курсу факультету бойового застосування військ Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Сагайдачного, президент України нагородив медаллю «Захиснику Вітчизни». Про це 11 вересня повідомив ректор Академії Павло Ткачук.

Олег Мацишин з позивним «Бандера» пішов на війну добровольцем у 2014 році, коли йому було тільки 19 років. У складі батальйону «Донбас» він воював два роки, брав участь у визволенні Попасної і Лисичанська. Потім юнак перейшов у батальйон «Карпатська Січ» та побував у Донецькому аеропорту.

У 2015 році перейшов у Збройні Сили України, підписавши контракт на проходження військової служби у 93-ій окремій механізованій бригаді. Біля селища Піски отримав поранення.

Згодом вирішив здобути військову освіту і у 2016 році вступив у Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

«Олег є одним із найкращих курсантів академії. Переконаний, його чекає блискуча офіцерська кар’єра», ‒ підсумував ректор Академії.

Зазначимо, що медаль «Захиснику Вітчизни» — державна нагорода України, якою нагороджують ветеранів війни за особисту мужність і відвагу, виявлені у захисті державних інтересів, зміцнення обороноздатності та безпеки України.

Серед першокурсників Національної академії сухопутних військ – 200 учасників АТО.


Реклама

А поділитися?