5 новин про Львів, які ви могли проспати

logo
102687_5_novin_pro_lviv_jaki_vi_mogli_prospati.jpeg


Згадуємо головні та найбільш обговорювані новини вчорашнього дня, які стосуються Львова.

1. Через зростаючу сміттєву кризу у Львові вирішили навчити місцевих мешканців правильно сортувати сміття. Так, вже до кінця цього тижня на сміттєвих контейнерах у центрі міста з’являться спеціальні наліпки з маркуванням. 

2. У вівторок, 20-го червня, до Львова завітала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. Пані міністр ознайомилася зі сміттєвою кризою у місті Лева та пообіцяла що уряд усіляко допомагатиме у вирішенні цієї проблеми. Крім того, запроваджувати у Львові надзвичайний еклогічний стан, на думку Супрун, підстав немає. 

3. Тим часом про своє голодування оголосила керівник департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, Ольга Березюк. За словами жінки, її акція спровокована тим, що мер Львова ніяк не може вирішити проблему зі сміттям і, можливо, саме такі дії примусять його задуматись і почати приймати якісь міри. Нагадаємо, що раніше голодування через кризову ситуаціяю зі сміттям у Львові оголосив керівник фракції “Самопоміч” Олег Березюк.

4. У Львові після довготривалого ремонту відкрили з’їзд із Сихівського мосту на Хуторівку. Нова транспортна розв’язка має розвантажити мікрорайон Сихів, а в майбутньому сюди планують продовжити тролейбусний маршрут №2. 

5. Станом на 20 червня сміття у Львові не вивезли з 455 контейнерних майданчиків житлового фонду. Це 37 % від загальної кількості. Найгірша ситуація зі сміттям у Сихівському районі міста. 

А поділитися?