700 тис. грн витратили на утилізацію нелегально завезеного львівського сміття

logo
108044_700_tis_grn_vitratili_na_utilizaciju_nele.jpeg


За останніх півтора року зафіксовано 15 випадків нелегального вивезення львівського сміття на Тернопільщину. Область витратила близько 700 тис. грн на його вивезення. Разом з тим, місцеві чиновники готові співпрацювати з Львовом по даному питанню. Проте є нюанси.

700 тис. грн витратили на утилізацію нелегально завезеного львівського сміття

З офіційним проханням про розміщення львівського сміття на території нашої області голова Львівської ОДА Олег Синютк до очільника Тернопільської області ще не звертався.

– До мене три рази звертався міський голова Львова Андрій Садовий щодо можливості розміщення львівського сміття на території нашої області, – розповідає голова Тернопільської ОДА Степан Барна. – Станом на сьогодні, ми вивчаємо пропозиції Андрія Садового. 

Усі звернення Андрія Садового місцева адміністрація перенаправила нашим головам об’єднаних територіальних громад, сільським головам та місту Тернопіль з ціллю вивчення можливість складування та розміщення львівського сміття на Тернопільщинні.

– Нам відомо, що тривають перемовини з окремими приватними підприємствами, які ведуть свою діяльність на території нашої області, – коментує Степан Барна. – Але наголошую! Ми готові приймати львівське сміття за однієї обставини, – коли буде вивезено те сміття, яке до нас вже потрапило ще з грудня минулого року. 

Загалом вже встановлено 15 несанкціонованих випадків вивезення львівського сміття на територію нашої області, повідомив пан Барна. По виявленних фактах відкриті кримінальні провадження. На вивезення цього сміття з місцевих бюджетів витрачено майже 700 тис грн. 

Разом з тим ми готові напрацювати цивілізований механізм вирішення цієї проблеми, – додав очільник нашої області.


Реклама

А поділитися?