AG: п’ята частина львів’ян у червні назвала напрям розвитку міста “неправильним”

logo
104868_ag_p_jata_chastina_lviv_jan_u_chervni_naz.jpeg


Понад три чверті опитаних мешканців Львова (76,3%) відповіли, що їх місто розвивається у правильному напрямку – такі результати соціологічного дослідження «Львівський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group» у червні 2017 р.

42,5% львів’ян вважають, що розвиток міста відбувається у правильному напрямку, а 33,8% – що «швидше у правильному». З іншого боку, 10,7% жителів Львова переконані, що місто розвивається «швидше в неправильному» напрямку, а 9,5% – що «категорично в неправильному». 3,4% містян не визначились із відповіддю.

напрям-розвитку-Львів

Різниця між позитивними і негативними відповідями почала зростати з лютневого рівня (36,8%) і у травні становила (60,5%). У червні позначка знизилась (56,2%).

На думку політичного аналітика Дмитра Гаврилюка, показник схвального ставлення львів’ян до курсу розвитку свого міста вражає високими показниками. Показово, що кількість респондентів, що схвалили напрям  розвитку Львова (42,5%), і в кількість тих, хто в цілому схвалює але має сумніви (33,8%), переважають своїх позиційних опонентів у три рази (йде мова про тих, хто переконаний, що місто розвивається в не правильному напрямку).

напрям-розвитку-Львів

Разом з тим, якщо подивитись на результати червневого опитування через призму динаміки, то оцінка розвитку Львова його мешканцями є нижчою чим вона була на початку року (62,8%). Водночас, показник червня є вищим в 1,5 рази, якщо взяти до уваги лютневий результат 2017 року (36,8%). Відповідно варто зробити припущення, що за умов коли місцевій владі вдасться запропонувати дієвий механізм убезпечити місто від екологічної катастрофи, можна сподіватися, що і середня оцінка розвитку міста і тих, хто схвалює правильність розвитку, будуть більшати. Позитивні очікування можуть ґрунтуватись вже навіть на основі невеликого сумарного відсотку тих респондентів, які не схвалюють векторність розвитку свого міста (20,2%).

Довідка

Дослідження відбувалось з 4 по 5 червня у рамках проекту «Львівський омнібус». Загалом опитано 1680 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%.

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Источник: activegroup.com.ua

Мы ежедневно собираем для вас важные исследования со всего мира. Следите за нами в Facebook, Twitter и Вконтакте, чтобы всегда иметь под рукой свежие и актуальные данные. А также подписывайтесь на нашу еженедельную рассылку. Подписаться!

А поділитися?