Аніматор зі Львова вчив лучан робити мультики на плівці

logo
120489_animator_zi_lvova_vchiv_luchan_robiti_mul.jpeg


У Луцьку львівський аніматор Roman Dzvonkovskyj показав, як робити анімацію на плівці та оживлювати звичайні побутові предмети.

Про це інформує громадська організація «Імаго».

Учора, 12 серпня, в приміщенні Молодіжного центру Волині о 12:00 аніматор Роман Дзвонковський зустрівся з любителями мультфільмів та розповів про stop-n-motion анімацію та етапи створення проекту.

За словами митця, найголовніше у творенні анімації – правильне світло та стійке закріплення камери. Також він зауважив, що на телебаченні працювати досить нудно, мовляв, там не дають реалізовувати креативні ідеї. Саме тому чоловік започаткував свою власну анімаційну студію DzvonkMotion animation studio. Зараз він має проекти з музичними гуртами, відомими компаніями, а інколи і творить власні креативні проекти. Роман розповів, що настільки любить свою роботу, що може 2 тижні не спати і насолоджуватися творчістю.

«Це є виснажлива робота. Але якщо любиш – то можна довго працювати», – підсумував зустріч Роман.

Ввечері цього ж дня у приміщенні «Креативної лабораторії», що на вулиці Винниченка, 67, на 6-му поверсі, Роман Дзвонковський на практиці показав як створювати мультфільми на плівці. Захід відбувся у рамках фестивалю анімації «Задзеркалля-2017», який відбудеться 9 та 10 вересня у Луцьку. Участь у ньому взяли 16 людей, які попередньо зареєструвалися на майстер-клас.

Усім учасникам роздали прозорі плівки, маркери та коректори за допомогою яких вони створювали власні персонажі, а згодом і міні-мультфільми. Присутні малювали на кожній плівці персонажа у різних фазах руху, а потім анімували їх, використовуючи програму «Stop motion», також можна було використовувати предмети побуту: чайник, пензлики, миски, вази, тощо.

За словами організаторів, до початку «Задзеркалля» відбудеться ще один дофестивальний майстер-клас з анімації.

Захід відбувся за сприяння управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації.

Довідка:Роман Дзвонковський – засновник студії-майстерні «Dzvonk motion», відеодизайнер, асистент режисера знімальної групи документального кінопроекту «Жива ватра», професійний тренер-аніматор міжнародних польско-українських проектів. Митець неодноразово співпрацював із такими відомими компаніями, як «ICTV», телеканал «ZIK», «Wacom», «Lislis» та з багатьма іншими.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...