Арбітра з Львівщини відсторонили від суддівства через скандальні помилки у матчі

24 червня відбувся матч обласної Прем’єр-ліги, у якому «Юність» з Верхньої Білки приймала ФК «Гірник» з Новояворівська. Однак гру футболістам закінчити так і не вдалося. На 67 хвилини гості покинули поле після того, як суддя Роман Брандибура з Нового Роздолу зарахував гол у їх ворота. На думку гравців «Гірника», голу не було, адже їх гравець виніс м’яч з лінії воріт. Через це на полі розпочалася сутичка.

Також невдоволення футболісти «Гірника» висловили через не призначений пенальті на 3-ій хвилині матчу, а також вилучення Романа Карковського після того, як гравець отримав другу жовту картку за фол в центрі поля.

За справу взявся Комітет арбітрів Федерації футболу Львівської області, переглянувши відео. На їх думку Роман Брандибура допустив важливі помилки, які вплинули на хід гри (не призначений пенальті у ворота команди гостей на 3-ій хвилині та вилучення Карковського через помилково винесену другу жовту картку на 47-ій хвилині). Відтак комітет вирішив відсторонити арбітра Романа Брандибуру від матчів Прем’єр- і Першої ліг Львівщини до 1-го вересня 2018-го року. Правда він буде судити матчі Другої та Третьої ліг Львівщини до вказаного терміну.

Варто зазначити, що це не перший скандал з арбітром Романом Брандибурою. 21 жовтня 2012 року він судив матч фінального турніру прем’єр-ліги Львівщини між винниківським «Рухом» та «Карпатами» з Кам’янки-Бузької, у якому вирішувалася доля золотих медалей. За рахунку 0:1 на користь «Карпат» (їх влаштовувала лише перемога), Михайлів був незадоволений рішенням Брандибури призначити кутовий. Тож він вибіг на поле вдарив його. Гравцям та працівникам клубу «Карпати» вдалося забрати із поля свого президента. Господарі виконали кутовий і зрівняли рахунок у матчі – 1:1. Тут знову на поле вибіг розлючений президент «Карпат» і знову з кулаками накинувся на арбітра. Після цього нападу суддя зі струсом мозку і переломом носа опинився у лікарні.

Напад Романа Михайліва на арбітра Романа Брандибуру під час матчу у Винниках 21 жовтня 2012 року (фото – «Вголос»)