Аваков і Луценко повідомили деталі резонансного злочину на Львівщині

logo
27117_avakov_i_lucenko_povidomili_detali_rezona.jpeg


5 канал

Мова йде про замах на львівського бізнесмена Богдана Копитка, який був здійснений 29 серпня і внаслідок якого загинули троє охоронців

Про це на спільній прес-конференції сьогодні, 28 вересня, розповіли генпрокурор Юрій Луценко, голова МВС Арсен Аваков і заступник керівника Нацполіції Вадим Троян.

“Резонансний злочин, який мав місце у Львівській області. Ввечері затримали замовника і зараз він направлений до Львова для слідчих дій. Організатор і всі члени цієї організованої злочинної групи і сам замовник затримані у порядку статті 208 КК. Всім оголошена підозра. За два місяці до злочину вони вже планували, домовлялися, де і як будуть скоювати злочин”, – повідомив Троян.

“Ми провели близько 80 експерти, допитано близько 100 свідків і це дало змогу вийти на цю банду. Під час обшуків вилучили зброю, а саме кулемет з якого були постріли. Вилучили гранати і міни”, – додав він.

Під час брифінгу повідомили, що один з чотирьох затриманих – громадянин Російської Федерації, який приїхав до України і останні два роки займається такою “діяльністю”. Ця людина проходила службу у РФ після цього була завербована і працювала у фашистських організаціях. Потім у 2014 році, коли у нас почалися події, він був засланий на українську територію.

А поділитися?Вам має сподобатись...