Автобуси “Електрон” для Львова

logo
32244_avtobusi_elektron_dlja_lvova.png


Сегодня, в 11:35, lvivpost

Ще до кінця 2016 року Львів очікує отримати від заводу “Електрон” 30 нових автобусів, на початку наступного року – ще 20.

У бюджеті наступного року планують передбачити кошти на закупівлю 100 “електронівських” автобусів, про що повідомив міський голова Львова.

“Наступного року будемо мати трохи модернізовану систему транспортних сполучень, враховуючи всі ці зауваження, які були. Розраховуємо збільшити об’єми закупівлі автобусів, щоб мати більшу незалежність”, – каже Андрій Садовий. Перші 30 нових автобусів від заводу “Електрон” Львів очікує отримати до кінця року, ще 20 – на початку наступного року.

“Ми ще у травні оголошували тендер на купівлю нових автобусів для Львова. Це 50 нових автобусів. Фактично 4 місяці справа була в судах, коли не давали можливості, щоб Львів уклав угоду з заводом “Електрон” на купівлю автобусів. Зараз угоду уклали, до кінця року маємо отримати 30 автобусів. В бюджеті наступного року будемо ще закладати кошти, щоб купити ще 100 автобусів. Так ми будемо мати свій ресурс, щоб нас не шантажували”, Ї розповів міський голова.

Згідно з програмою “Львів 2020”, зі слів Садового, протягом чотирьох наступних років мають оновити 70% всього громадського транспорту Львова, а це орієнтовно 500 одиниць транспорту. Вже наступного місяця новою трамвайною лінією на Сихів будуть курсувати 7 нових трамваїв виробництва “Електрон”, а також ще два, які придбали раніше.

загрузка…

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

загрузка…

‘); if(“undefined”===typeof loaded_blocks_directadvert){loaded_blocks_directadvert=[]; function n(){var e=loaded_blocks_directadvert.shift(); var t=e.adp_id; var r=e.div; var i=document.createElement(“script”); i.type=”text/javascript”; i.async=true; i.charset=”windows-1251″; i.src=”//code.directadvert.ru/show.cgi?async=1&adp=”+t+”&div=”+r+”&t=”+Math.random(); var s=document.getElementsByTagName(“head”)[0]||document.getElementsByTagName(“body”)[0]; s.appendChild(i); var o=setInterval(function(){if(document.getElementById(r).innerHTML&&loaded_blocks_directadvert.length){n(); clearInterval(o)}},50)} setTimeout(n)}loaded_blocks_directadvert.push({adp_id:e,div:t})})(260651)

А поділитися?Вам має сподобатись...