“Безпідставні підозри” і “жодних злочинних дій”: директор ЛБТЗ виступив на брифінгу, вийшовши з СІЗО (Відео)

logo
112446_bezpidstavni_pidozri_i_zhodnih_zlochinnih.jpeg


Директор Львівського бронетанкового заводу Роман Тимків вважає підозри детективів НАБУ безпідставними і провину в розкраданні державних коштів не визнає. Про це він заявив під час брифінгу, вийшовши з Київського СІЗО під заставу в 2 млн грн. Гроші за нього внесла сестра, як передає “5 канал”.

За темою

Слідчі НАБУ підозрюють Тимківа у реалізації корупційної схеми, в якій замість нових двигунів для українських танків Т-72 закупили двигуни, що вже раніше використовувалися. Втім, підозрюваний запевняє – виконав договір з Міноборони і жодних дій, які б спричинили збитки державі, він не робив. Також запевнив, що всі двигуни відповідають технічним нормам і ніколи не були в експлуатації.

“Кожен двигун пройшов додаткову перевірку – спільну комісію разом за участі представників військової прокуратури та представника замовника, тобто військової прийомки… Вони повністю відповідають параметрам нових двигунів і вони готові до виконання бойової задачі в будь-яку мить”, – заявив Тимків.

Нагадаємо, 14 липня НАБУ затримало п’ятьох осіб, зокрема і директора Львівського бронетанкового заводу, за підозрою в махінаціях при ремонті танкових двигунів, внаслідок яких державі було завдано збитків на 28,5 млн грн.

Дивіться також фотогалерею:

Як найбільших корупціонерів гелікоптерами доставляли до столиці – фоторепортаж

А поділитися?Вам має сподобатись...