Біля львівського дитсадочка затримали наркозалежних

logo
34695_bilja_lvivskogo_ditsadochka_zatrimali_nar.jpeg


Вчора, 25 жовтня полісмени затримали біля дитячого садочка чоловіка, який готувався вжити речовини, схожі на наркотичні.
фото: znaj.ua

фото: znaj.ua

Як повідомляють на офіційній сторінці Патрульної поліції Львова у Facebook, інспектори помітили 4-х підозрілих осіб біля дитячого садка на вул. Виговського (Франківський район). Об’їхавши вулицю, патрульні виявили, що чоловіки готуються вжити речовини, схожі на наркотичні. У результаті, затримали 27-річного громадянина, який мав шприци, воду та «Субітекс» (пігулки, що раніше призначали наркозалежним для лікування, а тепер визнають наркотичними на рівні з героїном та трамадолом – Авт.).  

Нагадаємо, на початку жовтня у Львові на території дитсадка хлопчик знайшов шприц, що міг переносити ВІЛ-інфекцію. Інцидент здійняв галас, особливо серед батьків. Завідувач Львівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом Ольга Макар зазначила, що це не новий і не єдиний випадок і таке трапляється, що діти знаходять шприци і в пісочницях, і на дитячих майданчиках.

Додамо, що якщо виникає подібна ситуація або у батьків є підозра, що дитина мала контакт із ВІЛ-інфікованими речами, то її одразу потрібно перевірити.

Опублікувала Людмила Рубцова


Реклама

А поділитися?