Чи врятує Садового піар на смітті

logo
103426_chi_vrjatue_sadovogo_piar_na_smitti.jpeg


Блог: Виктор Уколов
Политолог, журналист

Сегодня, 17:00

Чому меру Львова вигідний саме піар.

Найперше, бо так усі б говорили про фестиваль джазу у Львові на російські гроші, а тепер говорять про проблеми сміття. Парадоксально, але сміття чомусь не заважає проведенню фестивалю у Львові.

По-друге, тому, що у випадку будь-якого звинувачення Садового через загибель людей рік тому, Самопоміч тепер заявлятиме про “політичні переслідування”.

По-третє, тому, що всю критику за бездіяльність на свою адресу львівський мер тепер виправдовує перед львів’янами і всім народом уявним опором влади. Цікаво, а за Януковича і Ющенка йому хто заважав?

Найбільше вразила мабуть непоінформована Оксана Сироїд, яка в ефірі Ньюсван, мов заведена повторювала, що сміттєзвалише підпалили. Нагадую – вже було розслідування і вже давно доведено, що це брехня.

Зрештою, місце голодування біля АП обрано не випадково – Андрій Садовий, вочевидь, мріє бути президентом, а тому його партія нападає не на уряд, а одразу на главу держави. Але нападаючи, вони все ще не зрозуміли, що на смітті стати президентом неможливо.

P.S. Президента в країні ще кілька днів не буде, тож за логікою, для розгойдування ситуації, найближчим часом мер Львова відправить у Київ голодувати львів’ян.

Джерело

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter


Реклама

А поділитися?