Чому ціни за проїзд у електротранспорті хочуть підвищити – коментарі

logo


У “Львівелектротрансі” пояснили, чому сьогоднішня вартість проїзду у львівськеому електротранспорті є занадто низькою.

Основними причинами потреби збільшення цін зміни називають великі збитки, які, за словами керівників, отримує підприємство. Так, станом на перше півріччя 2017 сума втрат становила 25 мільйонів гривень.

Про це повідомив Олексій Зварич, заступник директора з економіки ЛКП «Львівелектротранс».

Також проблемою залишається залучення нових працівників на підприємство. Як зазначають в Львівські обласній профспілці працівників ЖКГ, на підприємстві повинна бути «приваблива» зарплата, щоб місця водіїв не пустували. Зараз працівників не вистачає в трамваях – 30 та тролейбусах – 60.

В коментарі «Форпосту» у прес-службі ЛКП «Львівелетротранс» розповіли, яку сьогодні заробітну плату отримують водії електротранспорту. Згідно інформації, новий працівник зразу отримує близько 5-6 тисяч гривень. Після року роботи, водій може отримувати 8-9 тисяч. Також на суму впливає кількість відпрацьованих годин та кількість реалізованих талонів.

Нагажаємо, що наприкінці минулого тижня Львівська міська рада повідомила про підвищення вартості проїзду у трамваях та тролейбусах. Було вирішено, що з серпня у Львові проїзд коштуватиме 4,5 гривні.


Реклама

А поділитися?