Чотири міста області погодились приймати ТПВ зі Львова

logo
103157_chotiri_mista_oblasti_pogodilis_prijmati_.png


Станом на ранок 22 червня чотири міста Львівської області погодились приймати ТПВ зі Львова. Йдеться про Новояворівськ, Червоноград, Жидачів та Буськ.

Чотири міста підписали угоди та приймають сміття зі Львова загальною кількістю 86 тонн в день, повідомляє департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, вчора мер Львова Андрій Садовий повідомив, що Стрий також почав приймати сміття зі Львова. Місцевий полігон прийняв 80 тонн твердих побутових відходів. Однак, як уточнили у департаменті, після того, як кілька машин зі сміттям поїхали у Стрий, полігон перекрили активісти.

Також вчора, 21 червня, на сесії Миколаївської міської ради депутати погодили щоденно приймати 40 тонн львівського сміття.

Загалом Львів продукує 500-700 тонн сміття на добу. Зараз у місті є понад 11 тис. 910 тонн накопиченого сміття. Щоб вивезти цей об’єм, потрібно багато машин, але якщо полігони будуть співпрацювати зі Львовом без перебоїв, накопичені ТПВ приберуть протягом двох тижнів, додали у департаменті.

Львів платить понад 1000 грн за кожну тонну сміття, яку вивозить.

А поділитися?Вам має сподобатись...