“Давай, грай!”: підсумки

24 вересня у Львові представники донецького «Шахтаря» провели черговий турнір проекту «Давай, грай!», який стартував у нашому місті 1 жовтня 2015 року. На трьох майданчиках міста Лева на постійній основі тренуються 60 дітей віком від 7 до 13 років. При цьому вони не лише беруть участь у турнірах, а й регулярно зустрічаються на майстер-класах із гравцями і тренерами першої команди донецького «Шахтаря».

Зранку на спортмайданчику в районі вулиці Тернопільської, 13 «А» шість команд двох вікових груп (9-13 років) змагалися за перемогу. Серед молодших (7–10 років) перше місце здобула команда «Спорт-1». Друге місце – «Центр», третє – «Спорт-2».

У старшій категорії (11–13 років) перемогу здобув колектив «Квадрат». На 2-му місці – «Спорт-2», на 3-му – «Спорт-1».

Переможців нагороджували на «Арена Львів» під час перерви матчу «Шахтар» – «Волинь». За традицією усі учасники турніру отримали від ФК «Шахтар» пам’ятні призи. Уперше в межах проекту «Давай, грай!» кубки й медалі найкращим гравцям, а також капітанам команд, що посіли перші місця, вручали футболісти на стадіоні.

Сьогодні це були Марлос, Едуарду і Дентіньо.