Депутатам Львівської міськради куплять планшети iPad mini

logo
deputatam_lvivskoji_miskradi_kupljat_plansheti_ipad_mini.jpg


Львівська міська рада придбає 65 планшетів для депутатів. Відкриті торги на закупівлю планшетів оголосило ЛКП «Міський центр інформаційних технологій», повідомляють «Наші гроші. Львів».

Очікувана вартість закупівлі усіх планшетів становить 525 тис. грн, тобто майже 8077 грн за один планшет.

У технічних вимогах торгів зазначається, що діагональ планшета має становити 7,9 дюйма. Серед інших вимог до планшетів – 16 Гб пам’яті, операційна система iOS, тилова камера 5 мегапікселів, що цілком відповідає характеристикам iPad mini 2 або 3. Хоча у технічних вимогах вказано, що придбати можуть і еквівалент, утім, зважаючи на вимоги до операційної системи, це має бути таки ґаджет від Apple. 

Крім планшетів міськрада придбає також 65 чохлів Avatti Mela Y-Case (або еквівалент), виготовлених зі шкіри чи пластику, чорного або темно-синього кольору .

Зазначимо, iPad mini 2 з вказаними характеристиками коштують від 6400 грн, iPad mini 3 від 8000 грн. Чохол, який прописаний у техвимогах, коштує близько 300-400 грн.

Для участі в торгах постачальник має забезпечити наявність сервісного центру у Львові, гарантію 12 місяців, зв’язок з фахівцями з технічної підтримки по телефону, електронній пошті або факсу для отримання допомоги в вирішенні проблем. Поставку планшетів очікують у до кінця веренся.

Нагадаємо, на придбання планшетів для депутатів міськради в бюджеті передбачили 640 тис. грн. Ще у травні планували купити 66 планшетів: 64 – для депутатів та ще два резервних, на випадок поломки основних. Однак тепер вирішили купити на один менше. 

Планшети для депутатів купуватимуть, щоб скоротити використання паперу та в подальшому запровадити на планшетах електронну систему документообігу, яка зараз працює в міськраді в тестовому режимі.

У 2015 році для членів виконкому Львівської міськради купили планшети по майже 2,2 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

А поділитися?Вам має сподобатись...