Депутати вимагають обрати начальника Управління транпорту ЛМР на відкритому конкурсі

logo
131721_deputati_vimagajut_obrati_nachalnika_upra.jpeg


perepovnena marshrutkaВимогу щодо обрання начальника Управління транпорту ЛМР на відкритому конкурсі на сьогоднішній сесії Львівської міської ради виголосив голова ГО «ВАРТА1», депутат від УКРОПу Ігор Зінкевич, повідомляє спільнота “Варта1”.

Депутат наголосив: «На сьогоднішній день у Львові цілком реальна ситуація виникнення нового транспортного колапсу. Як і прогнозували чисельні експерти місто стикнулось з проблемою відсутності достатньої кількості власних автобусів аби забезпечити потреби у зручному та швидкому пересуванні львів’ян. Анонсована закупівля цього року 55 автобусів жодним чином не вирішила питання, а за дивним збігом обставин лише погіршила ситуацію…», – зазначив у своєму запиті Ігор Зінкевич.

Укропівець звернувся до очільника Львова Андрія Садового з вимогою «у десятиденний термін оголосити відкритий конкурс із залученням громадськості та депутатського корпусу на заміщення посади начальника управління транспорту, а також на наступному засіданні запропонувати на розгляд міської ради шляхи виходу із ситуації з можливим виникненням транспортного колапсу у нашому місті».

Нагадаємо, в УКРОПі і раніше висловлювали побоювання щодо можливості транспортного колапсу в місті Львові. Зокрема, голова фракції УКРОПу в Львівській міській раді Ігор Телішевський зазначив, що не вихід на рейси чисельних маршруток – це спроба шантажем підвищити тариф на перевезення в громадському транспорті Львова без проведення відповідних слухань та покращення якості перевезень пасажирів.


Реклама

А поділитися?