Депутатку Львівської міської ради оштрафували за несвоєчасне подання декларації

logo
104694_deputatku_lvivskoji_miskoji_radi_oshtrafu.jpeg


Галицький районний суд визнав винною депутаку Львівської міської ради від «Самопомочі» Орисю Богун у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією. Таку постанову суд ухвалив 9 червня.

Як встановив суд, депутатка без поважних причин подала електонну декларацію про доходи 3 травня о 15:16, хоча повинна була це зробити до 1 травня. Вона частково визнала свою провину в суді.

Згідно з е-декларацією, Орися Богун у 2016 році отримала 50 тис. грн доходу за основним місцем праці. Вона працює на посаді сімейного лікаря у 2-й міській поліклініці Львова. Ще 9,7 тис. грн вона отримала від ЛКП «Львівелектротранс». Як пояснила вона ZAXID.NET, там вона працює за сумісництвом. «Це називається зовнішнім сумісництвом. Там я також працюю лікарем – перевіряю фізичний стан водіїв перед їх виходом на маршрути», – сказала Орися Богун.

Відтак Галицький районний суд призначив Орисі Богун 850 грн штрафу. За словами депутатки, вона вже сплатила цю суму.

Нагадаємо, Галицький райсуд також оштрафував за аналогічні порушення депутата Львівсьокої міськради Любомира Босаневича та депутатів Львівської обласної ради Тетяну Бей і Валентина Устименка.


Реклама

А поділитися?