Депутатку Львівської облради оштрафували за несвоєчасне заповнення декларації

logo
102771_deputatku_lvivskoji_oblradi_oshtrafuvali_.jpeg


Галицький районний суд оштрафував депутатку Львівської облради (ЛОР) за несвоєчасне заповнення декларації. Про це повідомила прокуратура Львівської області.

За інформацією ZAXID.NET, йдеться про депутатку ЛОР від «Громадянської позиції» Тетяну Бей.

Як випливає з рішення суду, будучи депутаткою ЛОР Тетяна Бей, «несвоєчасно, без поважних причин подала шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю)».

Вона подала свою е-декларацію ввечері 1 травня, а повинна була це зробити до цієї дати.

В рішенні суду також сказано, що Тетяна Бей у суді визнала факт правопорушення та пояснила, що не змогла вчасно заповнити електронну декларацію через те, що перебувала у від’їзді. Відтак суд оштрафував Тетяну Бей на 850 грн штрафу.

Нагадаємо, раніше Галицький райсуд оштрафував на 850 грн за аналогічне правопорушення депутата Львівської облради з фракції «Батьківщини» Валентина Устименка, який на два тижні пізніше подав електронну декларацію про доходи.

А поділитися?