Директора “Львівського військового лісокомбінату” підозрюють в незаконній розтраті

logo
118037_direktora_lvivskogo_vijskovogo_lisokombin.jpeg


Військова прокуратура Львівського гарнізону завершила досудове розслідування у відношенні директора держпідприємства Міноборони України “Львівський військовий лісокомбінат”, підозрюваного в незаконній розтраті коштів, повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

“Зазначена посадова особа, зловживаючи своїм службовим становищем і діючи за попередньою змовою з керівником одного з суб’єктів господарювання, розтратив в 2015 році грошові кошти оборонного підприємства в розмірі 220 тис. грн. Зазначені кошти призначалися для завантаження і перевезення пильного і заточного верстатів, проведення підготовчих робіт з облаштування під них бетонної основи і проведення пусконалагоджувальних робіт”, – інформують у відомстві.

Слідством встановлено, що зазначені роботи були проведені силами і засобами Магерівського лісгоспу (структурний підрозділ ДП), і завершені тільки навесні 2016 року.

Обвинувальний акт буде направлений до суду для розгляду по суті за підсумком ознайомлення з ним підозрюваного і сторони захисту.

Адекватні підозрюваному правопорушення передбачені ч.2 ст.366 та ч.4 ст.191 Кримінального кодексу України, санкції яких передбачають позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...