Дисиденти та 150 колишніх політв’язнів зібралися у Львові

logo
38484_disidenti_ta_150_kolishnih_politv_jazniv_.jpeg


10-11 листопада у Львові відбувається Кримський форум, що раніше проводили в Сімферополі. У перший день були організовані виступи, промови й обговорення до 40-річчя Української Гельсінської групи, у яких взяли участь радянські дисиденти та колишні політв’язні.
Фото: memory.gov.ua

Фото: memory.gov.ua

Учора, 10 листопада, у приміщенні УКУ відбулися заходи 1-го дня форуму. «Дисиденти, політичні в’язні – це передусім люди, які постійно боролися і боряться проти зла», – нагадав на відкритті Мирослав Маринович, член-засновник Української Гельсінської групи. За його словами, обмін думок між колишніми політв’язнями, які ділили разом «гостинність» пересильних тюрм, збагатить та відновить Гельсинський рух за права людини.

Саме про здобутки, втрати та виклики цього руху з’їхалися говорити радянські дисиденти та колишні політв’язні зі своїми родинами з понад 10-ти країн світу. Учасники прагнуть досягти відродження ініціативи та вихід руху з ідеологічної кризи.

Сьогодні, 11 листопада, на другий день форуму учасники обговорюватимуть кримське питання. З програмою можна ознайомитися тут.

Опублікувала Людмила Рубцова


Реклама

А поділитися?