Для дітей, яких не зарахують в дитсадки, створять групи короткочасного перебування

logo
103316_dlja_ditej_jakih_ne_zarahujut_v_ditsadki_.jpeg


В. о. начальника управління освіти ЛМР Зоряна Довганик розповіла про вихід для батьків, які хотіли віддати своїх дітей в дитсадки, але не потрапили до числа зарахованих.Фото: pravda.press

Фото: pravda.press

Всі батьки, діти яких можуть бути зараховані до дошкільних навчальних закладів, отримали повідомлення про те, що потрібно принести документи. Зарахування дітей до садочків розпочинається із 1-го вересня.

Проте, не всі батьки, які хотіли віддати дітей в дитячі садки, отримали такі повідомлення. Наразі у черзі на зарахування до дитсадків перебувають 10800 дітей, однак зарахувати зможуть лише сім тисяч дітей.

В. о. начальника управління освіти ЛМР Зоряна Довганик розповіла про альтернативи для батьків, діти яких не потраплять до числа зарахованих в дитсадки з 1-го вересня 2017-го року: «Намагаємося допомогти батькам таким чином, що будемо відкривати групи короткотривалого перебування, куди батьки зможуть відвести свою дитину на 4 години з 9:00 до 13:00 або з 14:00 до 18:00. Такі групи функціонували і в цьому році. Їх було 33, а за необхідності вони відкриваються і в більшій кількості. В цьому році планується відкрити такі групи у всіх дитсадках».

За її словами, в кожній групі може буде до 20 дітей. Якщо батьки вирішили віддати свою дитину в групу короткотривалого перебування, то вони можуть звернутися в найближчий дошкільний навчальний заклад і написати заяву на зарахування. Тоді відкривається група в найближчій школі, або в цьому ж дошкільному закладі, або ж при позашкільному навчальному закладі.


Реклама

А поділитися?