Дні польського сільського господарства завітали у Львів

logo
41231_dni_polskogo_silskogo_gospodarstva_zavita.jpeg


Дні польського сільського господарства завітали у ЛьвівУ Львові з успіхом відбулись Дні польського сільського господарства в межах другої міжнародної сільськогосподарської виставки «Euro Agro 2016», котра зібрала у столиці Галичини близько 100 українських та польських компаній. Відтак, українські підприємці ознайомилися з найновішими пропозиціями польських компаній для агросектору, а також взяли участь у конференції «Польсько-українська співпраця в агропромисловому комплексі».

Зазначимо, що Дні польського сільського господарства були організовані відділом сприяння торгівлі та інвестиціям посольства Польщі в Україні. Учасники зокрема обговорили актуальні питання інвестиційної привабливості сільського господарства Львівщини, успіхів та проблем польських агропідприємств, ефективності інвестування в агробізнес, а також з можливостями фінансування агробізнесу. До речі, найбільша в Україні банківська установа зі стовідсотковими польськими інвестиціями – «Кредобанк» під час конференції представив спеціальні пропозиції для фінансування підприємств аграрного сектору.

«Розвиток аграрного бізнесу та українсько-польської співпраці є одним з ключових пріоритетів роботи «Кредобанку». Вже нині ми пропонуємо вигідні кредитні пропозиції для підприємств агросектору, які враховують сезонність аграрного бізнесу, пільгове розрахунково-касове обслуговування таких підприємств та спеціальні умови швидких міжнародних розрахунків для підприємств, які мають партнерів у Польщі, – розповідає виконавчий директор напрямку корпоративного бізнесу та малого і середнього бізнесу ПАТ «Кредобанк» Євген Заіграєв. – Вже найближчим часом банк запропонує клієнтам новий продукт – фінансовий лізинг сільськогосподарської техніки, який зробить придбання техніки простішим та вигіднішим».Дні польського сільського господарства завітали у Львів

Натомість голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка подякував партнерам та організаторам виставки та наголосив, що ця експозиція перш за все дає змогу продемонструвати можливості українських та польських товаровиробників, а також обмінятися досвідом: “Дуже важливо, що Львівщина впевнено займає власну нішу у аграрному комплексі, зокрема у таких сферах як кооперативний рух, малий і середній бізнес. У цих сільськогосподарських напрямках, я переконаний, наш регіон стане модельною областю. А співпраця з польськими компаніями та розширення мережі спільних агропромислових підприємств цьому тільки сприятиме”.

Зазначимо також, що географічна карта українських учасників цього разу була дуже широкою та охопила Львівську, Київську, Дніпровську, Івано-Франківську, Закарпатську, Рівненську, Харківську, Миколаївську та Одеську області. Польську ж експозицію представили такі компанії як ADRAF, AGROLA, Firma Agro-Line, Agronas, ALTRO, ARTWET, BIN, BURY Maszyny Rolnicze, Defro, GOSPODARSTWO JACHYMEK, JOTAFAN, Fabryka Wag Kalisto, Metalerg, Smart Nanotechnologies, Staltech, SWIMER, TerraExim – Agroimpex та ін. Сфера їх діяльності включає агротехніку, ветеринарію, насіння, технології для тваринництва та широкий асортимент сільськогосподарського обладнання.

Ігор ГалущакЛьвів


Реклама

А поділитися?