До 5 липня міська та обласна влада мають спільно очистити Львів від сміття

logo
103368_do_5_lipnja_miska_ta_oblasna_vlada_majut_.jpeg


У четвер, 22 червня, на засіданні державної комісії з надзвичайних ситуацій затвердили план заходів щодо поводження з ТПВ у Львові. Як йдеться у повідомленні прес-служби Мінрегіонбуду, до 5 липня Львівська ОДА спільно з міською радою Львова мають очистити усі переповненні сміттєві контейнери у Львові. За даними ЛМР, станом на ранок 22 червня у Львові переповнені 483 сміттєвих майданчики.

Державна комісія з надзвичайних ситуацій також рекомендує Львівській міській раді розглянути звернення ЛОДА щодо делегування функцій з управління ТПВ у Львові.

Згідно з зверненням, ЛОДА протягом двох років займатиметься вивезенням та утилізацією львівського сміття, а також обіцяє ввести в експлуатації сміттєпереробний комплекс у 2019 році. Львівська міська рада має виділити ЛОДА 300 млн грн, а також надати у тимчасове управління ЛКП «Львівспецкомунтранс».

Додамо, що вчора, 21 червня, під час робочої наради у Львівській ОДА віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко запропонував облаштувати полігон ТПВ на території Львова.


Реклама

А поділитися?